TYDZIEŃ PASJI i wizyta braci Kuźniaków oraz III TPS w Internacie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego

Jak widać nasza szkoła nie tylko może się pochwalić osiągnięciami naukowymi, ale także sportowymi. Zostaliśmy zaproszeni do auli Internatu 18 października, aby pokazać pasję braci Kuźniaków – Sebastiana z III TPS i Michała z I TH, adeptów Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo, brązowych i złotych Mistrzów Europy Juniorów Skopje 2017 w kickboxingu. Wychowankowie Internatu czekali na nas cały tydzień i nie zawiedli się. Chłopcy w strojach treningowych zaprezentowali próbkę swoich wielkich umiejętności. Pokazali medale, opowiadali o swojej pasji, następnie przeprowadzili warsztaty chłonnym sportowej adrenaliny.
Sebastian i Michał na co dzień trenują pod czujnym okiem trenera pana Tomasza Zaremby w Szkole Podstawowej nr 4. Są przykładem na to, że można pogodzić naukę, treningi i pracę w domu, a także na to, że sport może być wielką pasją i przygodą.

Sylwia Kapturska