Kontakt

Dyrektor szkoły
mgr inż. Jerzy Dziemiańczyk,
tel. 533 327 608, e-mail   dziemianczyk@mechaniak.edu.pl

Wicedyrektor szkoły
mgr Iwona Jedwabnik, tel. 533 325 715,
e-mail: i.jedwabnik@mechaniak.edu.pl

Starszy specjalista kadrowo-administracyjny
Regina Adamowicz
tel. 533 327 910, e-mail   sekretariat@mechaniak.edu.pl

Doradca zawodowy
mgr Krzysztof Lewandowski
tel. 533 328 309, e-mail: k.lewandowski@mechaniak.edu.pl

Pedagog
mgr Barbara Magda
tel. 533 347 711, e-mail: b.magda@mechaniak.edu.pl

Administrator  dziennika elektronicznego
mgr Orlando Habiński, e-mail:  o.habinski@mechaniak.edu.pl

Administrator strony
mgr Alicja Czerniak, e-mail: a.czerniak@mechaniak.edu.pl

Administrator strony szkoły na Facebooku
mgr Sylwia Jarzębowicz-Sudujko, e-mail: sjs@mechaniak.edu.pl

Inspektor techniczno-administracyjny
mgr Wiesław Kurach, tel. 533 327 517,
e-mail:
w.kurach@mechaniak.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych
mgr Małgorzata Jadczak, e-mail: iod@mechaniak.edu.pl

Biblioteka:
mgr Iwona Pieniak,
tel. 533 328 920, e-mail:  i.pieniak@mechaniak.edu.pl

 Starszy specjalista ds. BHP:
mgr Mirosław Kopytko –
e-mail: m.kopytko@mechaniak.edu.pl

Kierownik internatu
mgr Roman Godlewski,
tel. 533 325 712,
-e-mail:  r.godlewski@mechaniak.edu.pl

Główna księgowa
mgr Daria Bandura, tel. 533 327 721 e-mail: d.bandura@mechaniak.edu.pl

Specjalista ds. żywienia
Bogumiła Bohaj, tel. 533 327 719

Hala sportowa, tel. 533 325 313

Pokój nauczycielski blok nr 15, tel. 533 327 514

Warsztaty szkolne, tel. 533 327 618

 

Adres szkoły

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach
ul. Limanowskiego 10
11- 200 Bartoszyce
tel.533 327 910
e-mail: sekretariat@mechaniak.edu.pl

 

Dane do faktury:

Nabywca:
Powiat Bartoszycki
ul. Grota Roweckiego 1
11-200 Bartoszyce
NIP 743-195-74-85

Odbiorca:
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków
ul. Limanowskiego 10
11- 200 Bartoszyce

 

Sprawdź, gdzie znajduje się szkoła?

 

Mapa szkoły