Kontakt

Dyrektor szkoły
mgr inż. Jerzy Dziemiańczyk,
tel. 533 327 608, e-mail   j.dziemianczyk@mechaniak.edu.pl

Wicedyrektor szkoły
mgr Izabela Segieda
tel. 533 325 715 , e-mail i.segieda@mechaniak.edu.pl

Wicedyrektor szkoły
mgr Alicja Czerniak
tel. 533 327 616, e-mail a.czerniak@mechaniak.edu.pl

Sekretarz szkoły
Regina Adamowicz
tel. 533 327 910, e-mail   sekretariat@mechaniak.edu.pl

Adres elektronicznej skrzynki podawczej:
/ZSP1Bartoszyce/SkrytkaESP

Doradca zawodowy
mgr Krzysztof Lewandowski
tel. 533 328 309, e-mail  k.lewandowski@mechaniak.edu.pl

Specjaliści: pedagog, psycholog, pedagog specjalny,
mgr Barbara Magda
tel. 533 347 711, e-mail b.magda@mechaniak.edu.pl
mgr Katarzyna Remiszewska
tel. 500 254 772 e-mail: k.remiszewska@mechaniak.edu.pl
mgr Iwona Pieniak
e-mail: i.pieniak@mechaniak.edu.pl

Administrator  dziennika elektronicznego:
mgr Orlando Habiński, e-mail  o.habinski@mechaniak.edu.pl

Administrator strony:
mgr Alicja Czerniak, e-mail a.czerniak@mechaniak.edu.pl

Administrator strony szkoły na Facebooku
mgr Sylwia Jarzębowicz-Sudujko, e-mail sjs@mechaniak.edu.pl

Kierownik techniczno-administracyjny:
mgr Wiesław Kurach, tel. 533 327 517, e-mail w.kurach@mechaniak.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych:
mgr Małgorzata Jadczak, e-mail  iod@mechaniak.edu.pl

Biblioteka:
mgr Joanna Turuta,
tel. 533 328 920, e-mail 

 Starszy specjalista ds. BHP:
mgr Mirosław Kopytko –
e-mail m.kopytko@mechaniak.edu.pl

Kierownik internatu:
mgr Roman Godlewski,
tel. 533 325 712, e-mail  r.godlewski@mechaniak.edu.pl

Główny księgowy:
mgr Daria Bandura,
tel. 533 327 721, e-mail d.bandura@mechaniak.edu.pl

Specjalista ds. żywienia:
Bogumiła Bohaj, tel. 533 327 719, e-mail b.bohaj@mechaniak.edu.pl

Hala sportowa, tel. 533 325 313

Pokój nauczycielski blok nr 15, tel. 533 327 514

Warsztaty szkolne, tel. 533 327 618

 

 

Adres szkoły

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach
ul. Limanowskiego 10
11- 200 Bartoszyce
tel.533 327 910
e-mail sekretariat@mechaniak.edu.pl

 

Dane do faktury

Nabywca:
Powiat Bartoszycki
ul. Grota Roweckiego 1
11-200 Bartoszyce
NIP 743-195-74-85

Odbiorca:
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków
ul. Limanowskiego 10
11- 200 Bartoszyce

 

Sprawdź, gdzie znajduje się szkoła

 

Mapa szkoły