ZBIÓRKA KARMY DLA STOWARZYSZENIA „KOT W DOM” W SĘDŁAWKACH

W dniach 27.02-13.03.2024 r. na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbyła się zbiórka karmy. Tym razem zbieraliśmy karmę dla Stowarzyszenia ”Kot w dom”. Zbiórka została zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariatu „Promieniści”. Poza realizacją celu głównego naszej akcji, chcieliśmy również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu zimowego.
Zebrane dary zostały przekazane Stowarzyszeniu.
W imieniu pracowników schroniska i ich podopiecznych, składamy ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu. Zachęcamy również, aby rozważyć możliwość adopcji czworonoga ze schroniska.
Podziękowania kieruję do Pani Anny Nowoszyńskiej-Ejlak, Pani Iwony Pieniak, Samorządu Uczniowskiego oraz członków Szkolnego Klubu Wolontariatu „Promieniści”.
Elżbieta Klimus