Uczniowie naszej szkoły ponownie przyłączyli się do wielkanocnej zbiórki produktów spożywczych organizowanej przez Banki Żywności. Forma takiej pomocy potrzebującym, weszła już na stałe do kalendarium inicjatyw organizowanych w Mechaniaku. Uczniowie 4 TH/TPS, 5 TH/TI i 4 TMT z uśmiechem i pomysłem zachęcali klientów do dzielenia się pożywieniem; odnosiło to oczywiście pozytywny skutek.
Udało się zebrać 1500 kg.
Dziękujemy serdecznie bartoszyczanom za wsparcie i przekazanie najpotrzebniejszych produktów w każdej kuchni. Dzięki Państwa pomocy osoby uboższe będą mogły godnie przeżyć ten radosny, świąteczny czas.
Dziękujemy uczniom za chęć niesienia pomocy!
Danuta Maroska







Wojskowa Akademia Techniczna
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
Techniczne fascynacje



