XIX WARMIŃSKO-MAZURSKIE DNI RODZINY

27 października 2017r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie odbyło się podsumowanie XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Program uroczystości był bardzo bogaty. Na początku wystąpili członkowie Komitetu Honorowego XIX W-M Dni Rodziny: Marszałek Województwa, Wojewoda oraz Metropolita Warmiński Ks. Abp Józef Górzyński. Całą galę uświetnił występ dzieci z Przedszkola artystyczno-teatralnego Dorotka w Olsztynie.

Pani Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Wiesława Przybysz oraz Przewodniczący Rady ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego Andrzej Taborski podsumowali tegoroczne Dni Rodziny.

Nastąpiło wręczenie nagród za XIV Wojewódzko Konkurs Literacki „Uczę się Ciebie, Rodzino”. Na konkurs wpłynęły 172 prace. Uczeń naszej szkoły Sebastian Walencik z klasy II Technikum Pojazdów Samochodowych otrzymał wyróżnienie za swoją pracę w kategorii listy.

Następnie organizatorzy podsumowali XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Grafiki Komputerowej. Na 404 nadesłane prace komisja konkursowa wyłoniła 40 laureatów. Wśród nich znaleźli się Zuzanna Narkowicz i Rafał Gulbicki z klasy IV Technikum Informatycznego.

Naszym laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Lidia Fit