Współpraca z Biurem Podróży Bartnicki Travel

Efektywność kształcenia w  zawodzie technik hotelarstwa wymaga stałej współpracy szkoły z zakładami hotelarskimi i tyrystycznymi. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z Biurem Podróży Bartnicki Travel, które prężnie działa na rynku od 2008 roku. Uczniowie klasy III technikum hotelarskiego wzięli udział w spotkaniu z właścicielem biura Adamem Bartnickim, który omówił organizację pracy biura, zakres świadczonych usług oraz przedstawił ofertę odbycia stażu. Uczniowie odwiedzili również siedzibę biura, gdzie zapoznali się z systemem rezerwacji.
W ramach współpracy uczniowie klasy I technikum obsługi turystycznej będą odbywać w biurze Bartnicki Travel praktykę zawodową, która w przyszłości przyczyni się do profesjonalnego wykonywania zawodu.

Sylwia Jarzębowicz-Sudujko