NIE UMIERA TEN, KTO TRWA W SERCACH I PAMIĘCI NASZEJ

Po raz kolejny Szkolny Klub Wolontariatu „Promieniści” włączył się w akcję „Szkoła pamięta”.
W przededniu uroczystości Wszystkich Świętych jego członkowie wzięli udział w porządkowaniu zapomnianych, opuszczonych grobów na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Kętrzyńskiej w Bartoszycach.

Na każdym posprzątanym grobie zapalony został znicz symbolizujący płomyk pamięci. Zapał młodzieży spotkał się z ogromną sympatia osób starszych, którzy dzielili się swoimi narzędziami, dobrym słowem oraz uśmiechem. Wspólnymi siłami udało się uporządkować ponad 20 grobów. Nasi „Promieniści” po raz kolejny dowiedli, że zawsze można na nich liczyć. Gdy podejmują działanie, robią to chętnie, bezinteresownie i z młodzieńczym zapałem. To ogromne szczęście móc pracować z takimi wolontariuszami:

1. Piotr Ciszkowski klasa IV TMT
  2. Patrycja Czarnecka klasa II TH