MECHANIAK ŚPIEWA PIEŚNI PATRIOTYCZNE

27 kwietnia 2017 roku młodzież Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków uczciła święta majowe. Do wspólnego śpiewania, do którego zgłosiły się klasy II TPS, IV TH i III TI, dołączyli i pozostali uczniowie. Powstało z tego wydarzenie niezwykłe, podniosłe, nowatorskie, które wywołało spory entuzjazm wśród młodzieży. Pani Dyrektor Monika Bogdanowicz powiedziała, że w przyszłym roku każda klasa weźmie udział w tym przedsięwzięciu. Ciekawym rozwiązaniem okazało się karaoke, klip muzyczny 4P i krótki film animowany, ukazujący historię Polski od Lecha, Czecha i Rusa po wejście do Unii Europejskiej, a wszystko za sprawą Internetu.
Dziękujemy uczniom za pomoc w przygotowaniu obchodów świąt majowych:
Cezary Kopańko – I TPS; Przemysław Kozłowski kl. I TMT; Paulina Owczarek i Kewin Boruszewski – II TH; Laura Bachanowicz, Agnieszka Ferdycz i Natalia Kiewisz kl. I TH; Anna Narkowicz i Paweł Kiszło – I TI i Sylwia Pisarek kl. III TI.
Dziękujemy p. Marii Beziuk – Iwańczyk i Alinie Mikołajczyk za przygotowanie i zachęcenie wychowanków do publicznego wystąpienia.
Sylwia Kapturska i Alina Mikołajczyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.