Dzień sportu w Mechaniaku

W dniu 26.06.2013r. w ZSP nr1 odbył się Dzień Sportu. Klasy męskie rywalizowały w turnieju piłki nożnej, a dziewczęta w turnieju piłki siatkowej. W turnieju udział wzięło większość klas.

Turniej piłki nożnej:

Do turnieju zgłosiło się 8 klas oraz reprezentacja nauczycieli. W wyniku losowania podzielono zespoły na 3 grupy 3 zespołowe.

I grupa: II TPS – II TI 0:1       II TPS – II TMT 2:1     II TI – II TMT  0:0

1m-ce  II TI 4p. 1-0 br.    2m-ce II TPS 3p. 2-2 br.   3m-ce II TMT 1p. 1-2 br.

II grupa: I TMT – I TI 1:1      I TI – III TMT 2:2    III TMT – I TMT 3:0

1m-ce III TMT 4p. 5-2 br.   2m-ce I TI 2p. 3-3 br.   3m-ce I TMT 1p. 1-4 br.

III grupa: II TU, I cZSZ – I TPS 1:0   I TPS – Nauczyciele 0:3  II TU, I cZSZ – Nauczyciele 0:2

1m-ce Nauczyciele 6p. 5-0 br.   2m-ce II TU, I cZSZ 3p. 1-2 br.   3m-ce I TPS 0p. 0-4 br.

Do półfinału awansowali zwycięzcy grup: II TI, III TMT, Nauczyciele oraz drużyna z najlepszym bilansem z drugich miejsc II TPS. W wyniku losowania utworzono pary półfinałowe.

II TI – Nauczyciele 0:3

II TPS – III TMT 0:1

Następnie rozegrano spotkania o poszczególne miejsca:

O III miejsce  II TI – II TPS  2:1

O I miejsce    III TMT – Nauczyciele 0:1

Turniej piłki siatkowej:

W tym samym czasie 3 klasy dziewcząt wzięły udział w turnieju piłki siatkowej. Grano systemem każdy z każdym do 2 wygranych setów. A oto wyniki

I TH – II b,c LP 2:0,   I TH – II TH 2:0,   II b,c LP – II TH 0:2

Końcowa klasyfikacja:

1m-ce I TH 4p. 4:0 sety    2m-ce II TH 2p. 2-2 sety  3m-ce II b,c LP 0p. 0-4 sety

Dzień sportu był fajną zabawą dla uczniów mającą na celu integracje klas ze sobą, nauczycielami oraz szkołą.

A. Cichocki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.