XV HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

Ruszyła w szkole już XV edycja Ligi Klasowej w Halową Piłkę Nożną. W tym roku do rozgrywek zgłosiła się rekordowa liczba zespołów – 14. Zespoły podzielono na dwie grupy gdzie rozegrają mecze systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu meczów w grupach najlepsze 4 zespoły z grup przejdą do następnej rundy, gdzie zostaną podzielone na dwie grupy 4-zespołowe (jedna grupa – system 1 i 3 zespół z gr.I oraz 2 i 4 zespół z gr. II, druga grupa – system 2 i 4 zespół gr. I oraz 1 i 3 zespół z gr. II). Następnie po 2 najlepsze zespoły zagrają o miejsca I-IV, a zespoły z 3 i 4 miejsc o miejsca V-VIII.
Zespoły, które zajmą miejsca 5-7 w grupach rozegrają spotkania o miejsca 9-14.
Podczas losowania grup, w których uczestniczyli kapitanowie drużyn zostały podane zasady współzawodnictwa oraz udziału w drużynach zawodników (jednym z głównych kryterium frekwencja na zajęciach szkolnych).
GR. 1
II TPS, INTERNAT, IV TI, III TI, II TI, I TPS, III TMT
GR. 2
IV TMT, II C ZSZ, IV TPS, I BC ZSZ, II TMT, III C ZSZ, I TI
Rozegrano już pierwsze mecze spotkania w grupach:
Internat – III TMT 0:9, II C ZSZ – I TI 6:2, IV TI – I TPS 2:2
III TI – II TI 2:3, IV TPS – III C ZSZ 3:5, III TI – I TPS 5:1 (mecz awansem kl.III TI udaje się w listopadzie na praktyki).

Andrzej Cichocki