Uczennica naszej szkoły po raz drugi laureatką

Uczennica klasy IV Technikum Informatycznego Zuzanna Narkowicz zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie “Jezus Chrystus naszym Królem”. Na konkurs wpłynęło około 600 prac z około 100 szkół i przedszkoli. Dostaliśmy zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród podczas obchodów rocznicy proklamacji Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana w Krakowie-Łagiewnikach przy Bazylice Miłosierdzia Bożego, jednak ze względu na dużą odległość nikt z nas nie pojechał. Nagrodę przysłano pocztą.
Zuzia wykonała swoją pracę techniką haftu matematycznego. Umiejętność tę nabyła w naszej szkole. Proboszcz rodzinnej parafii uczennicy ks. Artur Oględzki umieścił jej pracę w Biuletynie Parafialnym przy okazji Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata.
Zuzannie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu wygranych zanim ukończy szkołę!
Lidia Fit