SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE PLASTYCZNYM

„BLISCY NIE KRZYWDZĄ, BLISCY KOCHAJĄ”

W lutym tego roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bartoszycach ogłosił konkurs plastyczny „BLISCY NIE KRZYWDZĄ, BLISCY KOCHAJĄ”. Celem tego konkursu było uwrażliwienie społeczeństwa na przemoc wobec osób niepełnosprawnych w rodzinach. Uczniowie Mechaniaka zaangażowali się w to przedsięwzięcie i przygotowali plakaty promujące przeciwdziałanie przemocy w rodzinie.
Uczeń Grzegorz Olszanicki zajął drugie miejsce a Wiktoria Stanosz wyróżnienie. Ponadto jury doceniło prace Kacpra Szweda, Nadii Zawadzkiej, Norberta Szukisa, Laury Szkoły, Antoniusza Sienkiewicza i Michała Wolińskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i podziękowania w formie prezentów.
Serdeczne gratulacje!
Alina Mikołajczyk