Powiatowy Konkurs na Najlepszą Recenzję w Języku Angielskim

W kwietniu odbył się Powiatowy Konkurs na Najlepszą Recenzję w Języku Angielskim. Organizatorem konkursu było Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Bartoszycach.
Celem Konkursu było wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, kształcenie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim, wykorzystywanie podstawowych kompetencji komunikacyjnych, poszerzanie słownictwa z różnych dziedzin w języku angielskim, pogłębienie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych i wzmacnianie poczucia własnej wartości uczniów.
Prace dwóch uczniów naszej szkoły zostały docenione.

Pierwsze miejsce otrzymał absolwent klasy IV TMT /g Maksymilian Szulc, natomiast wyróżniona została praca Szymona Lachowicza, ucznia klasy II TPS.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.