OTRZĘSINY PIERWSZAKÓW!!!

Życzę zdrowej międzyklasowej rywalizacji oraz super zabawy” – tymi słowami Pani Dyrektor Iwona Jedwabnik rozpoczęła „Otrzęsiny klas pierwszych”, na które stawiły się dzielnie najmłodsi uczniowie. Pomimo pokrzyżowania nam planów organizacji tej imprezy na orliku,  w sali sportowej spotkały się wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami.
STYLÓWA WYCHOWAWCY – to pierwsza konkurencja z jaką przyszło zmierzyć się naszym pierwszakom2 osoby z każdej klasy miały minutę na wybranie z wieszaków rzeczy, w które przebiorą swojego wychowawcę, aby wystylizować go na wielką szkolną imprezę. Efekty przerosły samych Wychowawców. Następnie każda klasa rysowała PORTRET WYCHOWAWCY. A portrety były różne: od karykatury do wiernego oryginału. NASZA KLASA – w tym zadaniu należało wykonać plakat swojej klasy. Ważnym kryterium było to coś, co charakteryzuje daną klasę.
Dużym powodzeniem cieszyły się konkurencje sportowe. Wejście 15 osób na skrzynię i utrzymanie się na niej, czy skoki przez linę stanowiły nie lada wyzwanie dla każdej z klas. Slalom unihokej, skoki w workach, przenoszenie piłki górą i dołem, biegająca lina wzbudzały w uczestnikach wiele emocji.
Każda konkurencja była punktowana, a dodatkowo klasy otrzymywały punkty za doping swojej klasie, zachowanie oraz sportowy strój wychowawcy (niestety, pan Andrzej Cichocki okazał się bezkonkurencyjny).
Nagrodę w postaci 2 dni bez pytania otrzymały ex aequo klasy I TI i I TMT, a pozostałe klasy: 1 bc BSIS, 1 TH, 1 TPS mają do wykorzystania jeden dzień bez pytania.

Bardzo dziękujemy za dobre humory, pozytywne nastawienie i aktywne uczestnictwo w otrzęsinach. Mamy nadzieję, że czujecie się już pełnoprawnymi członkami braci uczniowskiej w Mechaniaku.

Samorząd Uczniowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.