NIE UMIERA TEN, KTO TRWA W SERCACH I PAMIĘCI NASZEJ

Po raz kolejny Szkolny Klub Wolontariatu „Promieniści” włączył się w akcję „Szkoła pamięta”.
Młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Promieniści” podobnie jak w ub. roku odwiedziła  groby żołnierzy na cmentarzu przy ulicy Kętrzyńskiej, zapaliła znicze na znak pamięci i wdzięczności za walkę o niepodległość Ojczyzny.
Był to czas zadumy i refleksji. Nasi uczniowie, jako młodzi Polacy, wyrazili wdzięczność dla tych, dzięki którym mogą cieszyć się wolnością.
„Promieniści” po raz kolejny dowiedli, że zawsze można na nich liczyć. Gdy podejmują działanie, robią to chętnie, bezinteresownie i z młodzieńczym zapałem. To ogromne szczęście móc pracować z takimi wolontariuszami. Wśród nich znaleźli się:

1. Daria Maszaro, klasa III TH
  2. Natalia Śnieżko, klasa III TH