Nauka w technikum hotelarskim to teoria i zajęcia praktyczne

Nowa klasopracownia wyposażona jest w sprzęt multimedialny oraz pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie zajęć. W pracowni prowadzone są głównie zajęcia z przedmiotów: obsługa konsumenta, organizacja pracy w hotelarstwie , marketing usług hotelarskich, ekonomia i prawo w hotelarstwie, zajęcia praktyczne. Podczas zajęć uczniowie poszerzają wiadomości z dziedziny hotelarstwa oraz nabywają umiejętności praktyczne niezbędne w przyszłej pracy zawodowej.

Pracownia podzielona jest na trzy części: dydaktyczną,  recepcyjną i restauracyjną w pełni wyposażoną do obsługi konsumenta.

Interesująca forma zajęć lekcyjnych umożliwia uczniom podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych, kształtowanie predyspozycji psychicznych i intelektualnych, a także rozbudza i rozwija zainteresowania hotelarskie.
Teraz uczniowie technikum hotelarskiego będą mogli doskonalić swoje zawodowe umiejętności, m.in. przyjmowanie do hotelu VIP – ów, obsługę systemów rezerwacji czy komunikowanie się z gościem hotelowym, nakrywanie stołów. Zajęcia w takiej pracowni pozwolą przyszłym hotelarzom nabyć umiejętności praktyczne, potrzebne do tyleż sprawnej, co miłej obsługi przyszłych klientów – gości hotelowych.

S. Jarzębowicz-Sudujko