MECHANIAK MA DWÓCH WYBITNYCH SPORTOWCÓW W TKD!

Jak widać nasza szkoła nie tylko może się pochwalić osiągnięciami naukowymi, ale także sportowymi. Dwóch uczniów ZSP Nr 1 to świetni zawodnicy Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do, którzy od kilku lat doskonalą swoje umiejętności pod czujnym okiem trenera Pana Tomasza Zaremby. Cezary Bryła uczeń klas II TMT jest posiadaczem brązowego medalu, który przywiózł z Pucharu Polski Taekwon-do Juniorów w Rybniku w układach formalnych. Czarek jest już prawie w Mistrzostwach Polski Juniorów do 62 kg, czego mu serdecznie życzę.

Kolejny Sebastian Kuźniak z I TPS, waleczny jak mało kto, ma już zapewnione miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów powyżej 75 kg. To także brązowy medalista Otwartych Mistrzostw Liwy w Kickboxingu oraz ostatnio odbytego Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-do ITF Bartoszyce 2016 w walkach do 75 kg – kategoria juniorzy. Wszystkie wyżej wymienione sukcesy pochodzą z tego roku. Miejmy nadzieję, że nie raz usłyszymy o naszych uczniach, którzy walczą na arenie Polski i Europy.

P1050279  P1050278 P1050274 P1050284