KONKURS NA PLAKAT PROMUJĄCY NASZĄ SZKOŁĘ ROZSTRZYGNIĘTY!!!!!

Bardzo cieszymy się, że wzięliście udział w konkursie na projekt plakatu promującego naszą szkołę!!!!

Jury konkursu, na czele z Panią Dyrektor Moniką Bogdanowicz, obejrzało projekty plakatów promujących szkołę wykonane przez następujących uczniów: Wiktoria Stanosz kl. 1 TI, Jakub Gołtwienko kl. 1 TI, Wiktor Sławiński kl. 2 TI, Patrycja Czarnecka kl. 2 TH, Michał Michalski kl. 3 TI, Daniel Nowak kl. 4 TI, Wiktoria Rybak kl. 4 TI, Julia Taranowicz kl. 4 TMT, Jakub Ejlak kl. 4 TMT.

Jury przyznało następujące nagrody:

1 miejsce – Jakub Gołtwienko kl. 1 TI – 150 zł

wyróżnienie – Wiktoria Stanosz kl. 1 TI – 50 zł

wyróżnienie – Michał Michalski  kl. 3 TI – 50 zł

Na konkurs plakatowy wpłynął dodatkowo projekt ulotki promującej szkołę wykonaną przez ucznia kl. 3 TI/p Jakuba Kuczykowskiego. Jury postanowiło przyznać nagrodę za wykonanie ulotki w wysokości 100 zł.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za super pomysły, zaangażowanie, udział w konkursie i życzymy jak najlepszych sukcesów w innych konkursach.