Dziewczyny z Mechaniaka jeżdżą gokartami…

Uczniowie klasy IV Technikum Hotelarskiego w dniu 15 kwietnia 2015 skorzystali z zaproszenia pana Jerzego Gulbickiego – nauczyciela praktycznej nauki zawodu w naszej szkole i spędzili aktywnie dwie godziny jeżdżąc gokartami na szkolnym torze kartingowym. Pomimo niesprzyjającej pogody, silnego wiatru i przenikliwego chłodu, dziewczyny ustawiały się w kolejkę, która kolejna ma jeździć. Przedstawiciele mężczyzn z tej klasy, nie mieli szans choćby tylko spróbować usiąść za kółkiem. Jedynie dzielnie poprawiali opony, które po dość burzliwej jeździe „hotelarek”, notorycznie wpadały na tor jazdy.

Edyta Kondraciuk-Pieniak

IMG_7489 IMG_7486 IMG_7483 IMG_7470 IMG_7466 IMG_7492 IMG_7446 IMG_7456 IMG_7458