Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaangażował się w akcje MEN – #Szkoła Pamięta

W ubiegłym roku,  w ramach akcji #SzkołaPamięta, wspominaliśmy zmarłych uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Poświęciliśmy im muzyczno – liryczny apel “Zaduszki Literackie”.
W tym roku chcielibyśmy skupić się na wspomnieniach o sportowcach, artystach, społecznikach i innych ważnych osobistościach dla naszej małej, lokalnej społeczności.
Tegoroczne akcje, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, koncentrują się na działaniach multimedialnych.
Codziennie, od 2 listopada br., na łamach naszej strony na fb, prezentujemy sylwetki różnych osób, które odeszły do wieczności…  –  p. Teresa Bratek, p. Maria Milewska, p. Krystyna Wendorff, p. Stefan Pszczoła, p. Tadeusz Kondrat, p. Roman Wieczorek, p. Ryszard Wasilewski, p. Ryszard Rysztowski, p. Andrzej Szyszko, p. Stanisław Kierbiedź….

To tylko cząstka “wielkich ludzi naszej lokalnej społeczności”…

Więcej możecie przeczytać na stronie Samorządu Uczniowskiego na FB:
Samorząd Uczniowski “Mechaniak” Bartoszyce.

Samorząd Uczniowski