Pomogliśmy bezdomnym zwierzakom

Na początku października 2020 młodzież ze Szkolnego Koła PCK zorganizowała zbiórkę środków finansowych na zakup karmy dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Zwierzętom i Ochrony Przyrody „Azyl” i Fundacji „Marzenia Niechcianych Zwierząt”.
8 października 2020r. uczennice z klasy IV TH Karolina Kawęcka i Andżelika Misior przeprowadziły zbiórkę, zakupiły karmę i ją dostarczyły ww. organizacjom. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły uzbierano kwotę w wysokości 250 zł.
Wszystkim uczestnikom tej i innych wcześniej organizowanych zbiórek serdeczne dziękujemy.

Członkowie i Opiekun Szkolnego Koło PCK