PROJEKT SHOWBIZ

W dniu 18 maja uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach zajęli I miejsce w konkursie  „SHOWBIZ – Show Us Your Business!”. Jest to  autorskim program  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości uczniów”.
     Konkurs polegał na zaprojektowaniu i prezentacji  innowacyjnego startup-u w naszym województwie.  Zespół w składzie: Nadia Zawadzka, Wiktoria Stanosz, Kamil Błażejewski, Bartosz Kujawa, Przemysław Luźny opracowali biznesplan firmy zajmującej się uloterapią BEESMILE.
     W czasie prezentacji finałowej zaprezentowali produkty i usługi związane z uloterapią, korzyści z niej wynikające oraz niezbędne środki potrzebne do założenia danej działalności. Prezentacja zespołu oraz przykładowe produkty naszej działalności zachwyciły jurorów.
      Dziękujemy pani Teresie Rymko, Elżbiecie Klimus, Alinie Mikołajczyk oraz Sylwii Kapturskiej za pomoc przy projekcie.

Iwona Grygorowicz