Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dnia 01 września 2020 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021.
W związku z zagrożeniem epidemicznym i podejmowanymi działaniami w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 rozpoczęcie roku szkolnego przebiegło inaczej niż zwykle. Niestety nie odbył się uroczysty apel, a jedynie spotkania organizacyjne uczniów klas pierwszych z wychowawcami oraz dyrektorem szkoły. Pani dyrektor Monika Bogdanowicz powitała wszystkich i zapewniła, że dołożymy wszelkich starań, aby w naszej szkole czuli się oni bezpiecznie oraz mogli rozwijać własne zainteresowania i uzdolnienia. Wychowawcy klas omówili sprawy organizacyjne ze szczególnym uwzględnieniem procedur bezpieczeństwa, które obowiązują w szkole w czasie pandemii oraz oprowadzili uczniów po całym kompleksie szkolnym wskazując umiejscowienie poszczególnych budynków (budynek główny, warsztaty szkolne, hala sportowa, internat, biblioteka) i sal lekcyjnych jakie się tam znajdują.
Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych uczestniczyli w spotkaniach z wychowawcami, na których również omówione zostały sprawy organizacyjne ze szczególnym uwzględnieniem procedur bezpieczeństwa, które obowiązują w szkole w czasie pandemii. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasi uczniowie poczują się bezpiecznie i z wielkim zaangażowaniem przystąpią do pracy w nowym roku szkolnym. Życzymy im samych sukcesów.