Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dnia 02.09.2019 roku o godzinie 9.00 uroczystym apelem w auli szkolnej zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Pani Dyrektor Monika Bogdanowicz przywitała młodzież, ich rodziców, gości oraz wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Szczególnie gorąco przywitaliśmy młodzież klas pierwszych, która zechciała związać swoje losy z nasza szkołą i tym samym zdobyć upragniony zawód. Zapewniła, że wszyscy dołożymy wszelkich starań, aby w naszej szkole czuli się bezpiecznie oraz mogli rozwijać własne zainteresowania i uzdolnienia. Nie zabrakło również życzeń skierowanych do wszystkich uczniów, aby ciężka praca przynosiła efekty, a rok szkolny zakończył się sukcesem. Do życzeń dołączył się Pan Władysław Bogdanowicz – Wicestarosta Bartoszycki.  List z życzeniami dla uczniów i wszystkich pracowników oświaty z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego skierowała również Pani mgr inż. Agnieszka Walentynowicz Dziekan Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z Siedzibą w Poznaniu.

Następnie uczniowie udali się z wychowawcami do klas na spotkania organizacyjne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.