Wyróżnienie w I edycji konkursu pt. „Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej” w województwie warmińsko-mazurskim.

W dniu  8 czerwca 2018 r. w Olsztynie Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zorganizował konferencję pt. „Innowacje w rozwoju ekonomii społecznej i solidarnej – doświadczenia regionalne i krajowe“  w ramach obchodów VI Warmińsko – Mazurskich Dni z Ekonomią Społeczną.

W trakcie konferencji nastąpiło również uroczyste rozstrzygnięcie I edycji  konkursu pt. „Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej” w województwie warmińsko-mazurskim.

Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie oraz gratulacje od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezin.

Iwona Grygorowicz