Uczennice z I TH organizatorkami Balu Karnawałowego w SP w Krawczykach

Karolina Kawęcka, Oliwia Perzanowska, Agnieszka Herman i Andżelika Misior 10 lutego 2018r. wcieliły się w rolę animatorek Balu Karnawałowego w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach. Dziewczęta przygotowały szereg zabaw, konkursów, tańców, a także cała oprawę muzyczną imprezy. Były więc zumba, lambada, cha-cha i oczywiście wybór króla i królowej balu. Prowadzące wykazały się wielkim talentem organizacyjnym, z łatwością nawiązywały kontakt z dziećmi. Ich zaangażowanie zostało docenione – otrzymały serdeczne podziękowania od pani Małgorzaty Chrapowickiej – dyrektor szkoły i gorące brawa od dzieci i ich rodziców oraz zaproszenie na kolejny taki bal!

W/w akcja to kolejna inicjatywa Szkolnego Koła PCK, w którym uczennice aktywnie działają.

Mariola Maciejewska

Zobacz w albumie więcej zdjęć z Balu

Szkoła Podstawowa w Krawczykach