OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Członkowie Samorządu Uczniowskiego postanowili przygotować miłe powitanie pierwszakom – otrzęsiny i dlatego dzisiaj na orliku szkolnym gościliśmy wszystkie klasy pierwsze wraz z Wychowawcami. Nawet pogoda była dla nas dziś łaskawa – pięknie przeświecało słoneczko, dodając naszym pierwszakom energii do działania.  Przygotowaliśmy dla nich kilka konkurencji plastyczno-sportowych. Klasy pierwsze musiały wystylizować nowy ubiór swojemu wychowawcy, narysować jego portret oraz sporządzić portret swojej klasy. Następnie wychowawcy szukali wśród plakatów swojej klasy. Oczywiście wszyscy wychowawcy odgadli pierwszorzędnie, która klasa jest ich. No wiadomo… Znają już ich prawie cały miesiąc…

Sprawdziliśmy kondycję fizyczną naszych najmłodszych milusińskich. Mogli wykazać się w konkurencjach sportowych. I co tam się zadziało!!! Włazili na skrzynię, skakali przez kręcącą się linę, skakali w workach, biegali slalomem, a piłka skakała im pod nogami. No i jeszcze napełniali butelki wodą, które trzymali Wychowawcy.

Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili. Najlepsza wśród klas pierwszych okazała się klasa I Technikum Informatycznego z wychowawczynią Panią Aliną Mikołajczyk.

Gorąco dziękujemy pozostałym klasom za udział: klasie technikum mechatronicznego z Panią Teresą Rymko, klasie technikum hotelarskiego i pojazdów samochodowych z Panią Iwoną Grygorowicz, klasie pierwszej branżowej szkoły z panem Zbigniewem Kowalczykiem.

Samorząd Uczniowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.