Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach otrzymał wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego jako “Ambasador Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach” w kategorii”: -„Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej” w województwie warmińsko-mazurskim.

W dniu 8 października 2021 r.  w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie w ramach realizowanego projektu pozakonkursowego  samorządu województwa „Ekonomia społeczna na Warmii i Mazurach” została zorganizowana II Gala Ekonomii Społecznej w ramach VIII obchodów  Warmińsko-Mazurskich Dni z Ekonomią Społeczną.   

Podczas  Gali nastąpiło oficjalne  rozstrzygnięcie  Konkursu pn. „Ambasador Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach“ w  kategorii „Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej“ w województwie warmińsko-mazurskim”.

Celem  Konkursu Ambasador Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach jest uhonorowanie jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych przedsiębiorstw, szkół, a także podmiotów ekonomii społecznej  poprzez przyznanie nagród i wyróżnień za dotychczasowe działania na rzecz rozwoju sektora ekonomii społecznej  na Warmii i Mazurach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.