Podziękowania za udział w XI edycji Zakręconej akcji

Jako szkoła bierzemy udział w tej akcji od 2012 roku (zaczęliśmy od III edycji, w roku szk. 2021/2022 mamy już XII).
Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach, z którym nasza szkoła ma podpisane porozumienie o współpracy.
Zebrane nakrętki są sprzedawane firmie recyklingowej, a uzyskane środki przeznaczone na leczenie i rehabilitację dzieci i młodzieży z powiatu bartoszyckiego.
Zachęcamy całą społeczność szkolną do aktywnego udziału w tej szlachetniej akcji również w bieżącym roku szkolnym!

Zbieramy nakrętki od napojów, soków, ale także kremów, kawy, płynów do naczyń, czy do płukania, pokrywki od margaryny itp.
Jednym słowem wszystkie plastikowe nakrętki, które wpadną Wam w ręce. Im grubszy będą miały plastik tym lepiej!!! Ważne! Aby oczyścić wnętrze nakrętki, tak aby był to czysty plastik.

Nakrętki możesz zostawić w pojemnikach znajdujących się na terenie szkoły:
– koło sekretariatu (budynek 10),
– na korytarzu w budynku nr 15,
– a także w sali nr 17/10.

Opiekun i uczniowie ze Szkolnego Koła PCK