KONKURS O JANIE PAWLE II „Idźmy naprzód z nadzieją”

Dnia 12.10.2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego
w Bartoszycach w ramach obchodów XVII Tygodnia Papieskiego odbył się po raz kolejny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II, któremu patronowali: starosta powiatu bartoszyckiego Wojciech Prokocki oraz proboszcz parafii św. Brunona ks. Jan Jarosz. W konkursie brali udział uczniowie bartoszyckich szkół ponadgimnazjalnych.

Młodzież miała możliwość wykazania się wiedzą o życiu i nauczaniu św. Jana Pawła II. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły.

I MIEJSCE – drużyna w składzie:

Ewa Graczykowska, klasa  II TH
Kamila Mich,  klasa II TH
Natalia Mich, klasa II TH

Drużynę przygotowała p. Elżbieta Klimus.

II MIEJSCE – drużyna w składzie:

Beata Ostrowska, klasa III TI
Urszula Ołdak, klasa III TI
Józef Stocki, klasa III TI

Drużynę przygotowała p. Lidia Fit.

Zgodnie z przyjętymi regułami konkursu organizację kolejnej edycji przejmuje zwycięska szkoła. Zatem kolejna edycja w 2018 roku odbędzie się w naszej szkole. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Elżbieta Klimus

Lidia Fit