Hotelarze na zajęciach praktycznych w Dworku Dębówko

Uczniowie klas hotelarskich odbywają zajęcia praktyczne w Hotelu Bartis (***) w Bartoszycach oraz w Folwark – Gospoda Galiny. W tym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę z Dworkiem Dębówko. Pierwsze zajęcia odbyły się 24 .10. 2013 i brali w nich udział uczniowie klasy III TH ( grupa 2 ).

Na początku spotkania pani Renata Waluk – menager dworku, oprowadziła nas po posiadłości a następnie uczniowie udali się na swoje stanowiska pracy – recepcja, kuchnia i restauracja, i wykorzystywali w praktyce zdobytą wiedzę na zajęciach teoretycznych. Takie zajęcia w roku szkolnym 2013/2014  będą odbywały się co dwa tygodnie we czwartki .

Edyta Kondraciuk – Pieniak