Etap szkolny Olimpiady z Języka Angielskiego

4 listopada 2022 roku, pierwszy raz w naszej szkole, odbył się etap szkolny, 47 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, zorganizowany przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. S.B. Lindego w Poznaniu.
Celem olimpiady było zwiększenie motywacji uczniów do poznawania języków obcych, gdyż ich znajomość  jest niezbędnym elementem życia w globalnym świecie.
Wzięło w niej udział 20 uczniów naszej szkoły, wśród których, najwyższe wyniki uzyskali: Filip Tamborowski, uczeń klasy 4 TMT oraz Jakub Sabat, uczeń klasy 2 TMT.
Organizatorki – pani Dagmara Tołodziecka, pani Jolanta Koryśko oraz pani Alina Mikołajczyk, dziękują za tak liczny udział i życzą wszystkim uczniom dalszych sukcesów!