Dłuższe wakacje, czy ciężka praca – „Hotelarze” z III TH na praktykach zawodowych

Familijni

Uczniowie klasy 3 TH nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęli od miesięcznych praktyk zawodowych w obiektach hotelarskich.

Czterech odważnych chłopaków: Maciek, Marek, Krzysiek i Maciek po raz drugi wybrali się na praktyki aż do województwa zachodniopomorskiego do nadmorskiej miejscowości Pogorzelica pokonując 450 km.

Pogorzelica to niezwykle urokliwa miejscowość letniskowa województwa zachodniopomorskiego, nad Bałtykiem.

Malownicze położenie, bliskość lasów sosnowych oraz sąsiedztwo jeziora Liwia Łużna, należącego do rezerwatu ornitologicznego, sprawiają, że wypoczynek w tym miejscu to prawdziwa radość i niezwykłe przeżycie.

To tutaj znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy Familijni, czyli kolejne przedsięwzięcie na zachodnim wybrzeżu, stworzone z myślą o prawdziwie rodzinnym  i udanym wypoczynku nad polskim morzem.

Dogodne usytuowanie, bliskość do morza i plaży (ok. 150m), liczne atrakcje i animacje dla dzieci, komfortowo wyposażone pokoje i łazienki, urozmaicone menu oraz wspaniała obsługa i kadra animatorska, sprawiają, że wczasy w Ośrodku Wypoczynkowym „Familijni” to gwarancja wypoczynku i relaksu dla całej rodziny!

Miesięczne praktyki w “gorącym” sezonie pozwolą przyszłym hotelarzom sprawdzić, zweryfikować i wykorzystać zdobytą widzę w praktyce, a taka duża odległość od rodziców jest bardzo dobrą szkołą życia, szczególnie w tak pięknych okolicach i przy sprzyjającej pogodzie.

Edyta Kondraciuk – Pieniak