THE HUMAN BODY EXIBITION – WYCIECZKA DO GDAŃSKA

Zajrzeć do wnętrza prawdziwego ciała, zobaczyć na własne oczy w jaki sposób wpływają na nas złe nawyki i jak  może nas chronić zdrowy styl życia – taką możliwość mieli uczniowie z klas I-III TI, IIb/c LP, Ic ZSZ, którzy uczestniczyli w wycieczce do  Gdańska w dniu 13.06.2013 roku.

Kluczowym punktem programu  była wystawa The Human Body Exibition. Następnie uczniowie zwiedzili Stare Miasto w Gdańsku z jego licznymi atrakcjami takimi jak Ratusz Głównego Miasta, Fontanna Neptuna, Żuraw nad Motławą, zabytkowe kamienice ulicy Długiej i Długi Targ.

Ciekawy program oraz piękna pogoda sprawiły, że wycieczka była nie tylko doskonałą lekcją biologii, ale też świetną przygodą.

Młodzieżą opiekowali się p. Jerzy Dziemiańczyk, p. Mariola Maciejewska i p. Alicja Czerniak.

M. Maciejewska