Sukces naszego ucznia w konkursie “Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 24 lutego odbył się etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Naszą szkołę reprezentowali Wojciech Karabijowki oraz Bartosz Kujawa z klasy 2 TMT.
Wojciech Karabijowski zajął I miejsce i będzie reprezentować województwo warmińsko-mazurskie  podczas etapu centralnego w Warszawie.
Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy skierowany jest do szkół uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Przeznaczony jest dla uczniów powyżej 15 roku życia ze szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej ochrony pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej, a także zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Konkurs objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.