POWIATOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 13.03.2012r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach odbył się VIII turniej halowej piłki nożnej o puchar Starostwa i Dyrekcji ZSPnr1   w kategorii dziewcząt. Udział w nim wzięło 5 zespołów. Dziewczęta wykazały się sporymi umiejętnościami oraz wielką determinacją w osiągnięciu zwycięstwa.

5. Gimnazjum Sępopol 3p. 2-3br.

Trzy najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami, które wręczyła pani dyrektor ZSPnr1 Monika Bogdanowicz.

ZSP nr1 B-ce Paulina Grażul

Wszystkie zawodniczki otrzymały z rąk pani Moniki Bogdanowicz pamiątkowe statuetki.

Podziękowania dla Starostwa bartoszyckiego oraz dyrekcji ZSP nr1 za ufundowanie nagród.

Andrzej Cichocki.

POWIATOWY TURNIEJ

HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13.03.2012r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach odbył się VIII turniej halowej piłki nożnej o puchar Starostwa i Dyrekcji ZSPnr1   w kategorii chłopców. Udział w nim wzięło 4 zespołów. Rywalizacja była bardzo zacięta, a świadczy o tym fakt, że zwycięski zespół zdobył decydującą bramkę na    7 sekund przed końcem meczu.

4. ZSP nr2  0p.  4-8br.

Trzy najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami ufundowane przez Starostwo bartoszyckie.