OSTATNI DZWONEK… NADSZEDŁ CZAS RUSZYĆ W DROGĘ!

W piątek 26-04-2024 r. o godzinie 9.00 dla uczniów klas piątych zabrzmiał ostatni szkolny dzwonek w murach Mechaniaka. Na uroczystym apelu pożegnaliśmy Koleżanki i Kolegów z Technikum Informatycznego, Technikum Hotelarskiego, Technikum Mechatronicznego oraz Technikum Pojazdów Samochodowych.

Były przemowy, chwile wzruszenia oraz wielkiej radości, że wszystkim udało się skończyć szkołę i otrzymać świadectwo ukończenia szkoły średniej. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wielu piątoklasistów otrzymało również dyplomy i nagrody za wyniki w nauce, wzorowe lub bardzo dobre zachowanie, a także udział w licznych konkursach, działalność w organizacjach szkolnych.

Klasy czwarte na pamiątkę nauki w naszej szkole wręczyły starszym Koleżankom i Kolegom tarcze absolwenta 2024.

Drodzy Maturzyści!
Życzymy Wam jasnego i otwartego umysłu, lekkiego pióra, kreatywnego wykorzystania wiedzy i umiejętności, które nabyliście w szkole, a także wiary w siebie, opanowania stresu i… szczęścia – słowem:  POWODZENIA NA MATURZE!

Samorząd Uczniowski