NIC NIE MUSZĘ, WSZYSTKO MOGĘ…

Takie słowa przyświecały piątkowej uroczystości, która odbyła się w naszej szkole. Samorząd Uczniowski przygotował pożegnanie dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły, którzy odchodzą w tym roku na zasłużony odpoczynek, czyli… emeryturę.

Bohaterami uroczystości byli Pani Maria Grzyb, Pani Maria Beziuk-Iwańczyk, Pani Lidia Fit, Pani Mirosława Karaźniewicz, Pan Janusz Stolarkiewicz, Pan Andrzej Kobus i Pan Janusz Kimsza.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego  pożegnali przyszłych emerytów ciepłymi słowami życzeń i wierszy. Nasi szkolni soliści ubarwili słowa piosenką i tą spokojna, i tą z mocniejszą nutą. Występy uświetnił  zespół Tercet Egzotyczny – najnowsze odkrycie Mechaniaka, w składzie pan Krzysztof – gitara elektryczna, pan Zbigniew – gitara basowa i pan Jerzy – akordeon.

Było wiele wzruszających słów i  chwil. Nie obyło się bez łezki kręcącej się w niejednym oku.

Życzenia w stronę naszych bohaterów płynęły nie tylko od nas, uczniów, ale także od pana Starosty Zbigniewa Nadolnego, przewodniczącego  Rady Rodziców pana Dariusza Fidrycha, pani dyrektor Moniki Bogdanowicz, pana Dyrektora Stanisława Rudzińskiego.

Koledzy i Koleżanki odchodzących na emeryturę, także o nich nie zapomnieli i wręczyli naszym gościom pamiątkowe prezenty i bukiety kwiatów, aby jeszcze  na jakiś czas zachowali nas wszystkich w serdecznej pamięci.

W imieniu  nauczycieli i pracowników szkoły, którzy byli bohaterami uroczystości, głos zabrała pani Maria Grzyb oraz Pan Janusz Stolarkiewicz.  Podziękowali za  przygotowana akademię, wieloletnią  prace, relacje które w tym czasie się stworzyły.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w przygotowaniu apelu, a w szczególności pani Alinie Mikołajczyk, która, jak zawsze, w doskonały sposób zajęła się dekoracją a także wykonała przepiękne kartki, które otrzymali nasi bohaterowie oraz pani Reginie Adamowicz, która czuwała nad sprawami organizacyjnymi, a także pani Elżbiecie Klimus, która wspierała  nas w uwiecznieniu tych podniosłych  momentów.

Największe podziękowania należą się członkom SU: Kacprowi Habińskiemu, Julce Taranowicz, Ani Szostak, Tomkowi Dedo, Kacprowi Dądzikowi, Wiktorii Rybak, Wiktorii Antosik, Oliwii Bałdydze, Kasi Dedo, Mateuszowi Nazarewiczowi, Szymonowi Tomaszewiczowi za chęci do pracy i super pomysły.

Mamy nadzieję, że te miłe piątkowe chwile nasi emeryci będą wspominać jeszcze bardzo długo, długo…

Więcej zdjęć i filmów z tej akademii znajduje się na stronie fb samorządu uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.