HOTEL KRASICKI – “GOŚCI OD WIEKÓW”

Uczniowie I klasy technikum hotelarskiego, wraz z opiekunami, odwiedzili hotel "Krasicki" w Lidzbarku Warmińskim. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z układem funkcjonalnym hotelu, usługami świadczonymi przez hotel i wyposażeniem hotelu, a także z jego strategią marketingową.

Na miejscu, uczniowie dokładnie zwiedzili obiekt , a także basen, spa, salę restauracyjną, salę konferencyjną, pokoje oraz apartamenty. Zapoznali się z wysokimi standardami jakie spełnia hotel oferujący gościom wytworne pokoje i apartamenty, których stylistyka i wystrój  nawiązuje do architektury historycznej obiektu. Mieliśmy również okazję porozmawiać z pracownikami części hotelowych: marketingu, recepcji oraz służby pięter. Zgodnie stwierdziliśmy, że usługi świadczone w hotelu "KRASICKI" są na bardzo wysokim poziomie.
Sylwia Jarzębowicz-Sudujko