Finałowa gala konkursu wojewódzkiego „Sieć Wokalna”

24 kwietnia br. w Domu Kultury w Bezledach odbyła się finałowa gala I Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego „Sieć Wokalna”. W gali wzięła udział uczennica naszej szkoły i laureatka tego konkursu – Katarzyna Dedo. Otrzymała ona nagrodę specjalną od Wójta Gminy Bartoszyce.

Na początku głos zabrał dyrektor Centrum Kultury w Bezledach, Piotr Frąckiewicz, który opowiedział o przebiegu konkursu. Następnie odbyło się oficjalne rozpoczęcie gali poprowadzone przez wójta gminy Bartoszyce, Andrzeja Dychę. Po nim natomiast prezes Fundacji Dzieci-Dzieciom, Rafał Opaliński, opowiadał, jak ważna jest inspiracja w drodze do odkrywania talentu. Po przemowach odbyła się ceremonia wręczenia nagród, a po niej krótka przerwa obiadowa. Galę zakończono koncertem laureatów. Nasza uczennica zaśpiewała dwie piosenki: „To nie ja byłam Ewą” Edyty Górniak oraz „Without you” Mariah Carey.
Kasi gratulujemy tak dużego sukcesu!
Lidia Fit

Kasia Kasia Kasia