Bal Studniówkowy 2024

W dniu 20.01.2024, w Dworku Dębówko odbył się Bal Studniówkowy. To wyjątkowe wydarzenie dla uczniów klas maturalnych, nawiązujące do tradycji naszej szkoły. Ten jedyny w swoim rodzaju bal, to znakomita okazja do świętowania zbliżającego się zakończenia nauki w szkole średniej w towarzystwie kolegów i koleżanek oraz zaproszonej dyrekcji szkoły i nauczycieli. Ku miłemu zaskoczeniu pojawili się w loży niektórzy rodzice maturzystów.
Organizacja balu była efektem zaangażowania rodziców uczniów oraz wychowawców, którzy starali się, aby ten wieczór był niezapomniany dla wszystkich uczestników.
Tuż po godzinie 19.00 zabrzmiały dźwięki „Poloneza”, tańca głęboko osadzonego w korzeniach kulturowych historii Polski. Pierwsza para w osobach pana dyrektora i uczennicy klasy piątej nadali rytm tańcu. Dalsze pary w eleganckich strojach dostojnie wodzili po pięknie udekorowanej sali na tę okazję. W takim anturażu wydarzenie nabierało z każdą chwilą powagi i dostojności. Gromkie brawa dochodzące z loży rodziców wzbudzały radość a nawet wzruszenie.
Rozpoczęcie balu poprzedziło oficjalne przemówienie dyrektora szkoły, który podziękował uczniom, rodzicom i wychowawcom za ich zaangażowanie oraz życzył im udanej zabawy i wspaniałych wspomnień z tej wyjątkowej nocy.
Na sali balowej panowała wyjątkowa atmosfera, pełna radości, emocji i wzruszeń. Uczniowie ubrani w eleganckie stroje oraz piękne suknie prezentowali się wyjątkowo, co dodatkowo podkreślało uroczysty charakter wydarzenia.
Podczas balu nie zabrakło atrakcji. Na parkiecie królowały różnorodne tańce, zarówno tradycyjne, jak i współczesne. Wielu uczniów zaprezentowało również swoje umiejętności w tańcach grupowych oraz solowych, co dodatkowo uatrakcyjniło wieczór.
W trakcie balu odbył się również konkurs. Uczniowie przeegzaminowali nauczycieli, którzy mieli okazję wykazać się swoimi zdolnościami, wiedzą i kreatywnością. Nagrody i wyróżnienia były wręczane z uznaniem dla zwycięzców.
Bal studniówkowy zakończył się nad ranem, jednak wspomnienia z tej nocy pozostaną na zawsze. Dla wielu z nas był to moment pełen wzruszeń, radości i refleksji nad minionymi latami spędzonymi w szkole.
Chcielibyśmy jako wychowawcy klas maturalnych podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu i zaszczyceniem swoją obecnością. Przede wszystkim przedstawicielom rodziców, uczniom, nauczycielom, całej obsłudze w restauracji Dębówko, jak także didżejowi, panom z ochrony za wspólnie spędzony czas i niezapomniane chwile.
Z wyrazami uznania wychowawcy klas maturalnych
Jarosław Jankowski, Orlando Habiński

Autorka zdjęć: Kamila Budzyńska

Poniższe fotografie  pobrane ze strony www.bartsat.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.