KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

W tym roku Konkurs o Janie Pawle II w ramach XVIII Dnia Papieskiego odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków.

W konkursie wzięło udział dziesięć zespołów z ZSP nr 1, ZSP nr 2 oraz z Liceum Ogólnokształcącego. Konkurs składał się z dziewięciu etapów dotyczących życia Jana Pawła II, jego pontyfikatu, twórczości i nauczania. Przed laty zainicjowany przez Klub Inteligencji Katolickiej jest kontynuowany i co roku cieszy się zainteresowaniem młodzieży. Podobnie jak w ubiegłym roku konkurs wygrał zespół z naszej szkoły w składzie:

1. Kamila Mich, kl. III TH
2. Natalia Mich, kl. III TH
3. Ewa Graczykowska, kl. III TH

1. Beata Ostrowska, kl. IV TI
2. Urszula Ołdak, kl. IV TH
3. Józef Stocki, kl. IV TI

Trzecie miejsce zajął zespół z Liceum Ogólnokształcącego.

Dziękuję uczniom za pomoc w organizacji: Paulinie Owczarek za rozpoczęcie konkursu odśpiewaniem „Hymnu Światowych Dni Młodzieży”, Katarzynie Maszaro, Karolinie Kawęckiej oraz  Milenie Jarząbskiej.

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Elżbieta Klimus

Zobacz więcej zdjęć z konkursu