Kontakt

Dyrektor szkoły
mgr Monika Bogdanowicz, tel. 533 328 309, e-mail   Dyrektor szkoły
Wicedyrektor
mgr inż. Jerzy Dziemiańczyk, tel. 533 327 608, e-mail   Wicedyrektor

Wicedyrektor
mgr inż. Stanisław Rudziński, tel.  533 347 711, e-mail: Wicedyrektor

Sekretariat
Regina Adamowicz,  tel. 533 327 910, e-mail   Sekretariat ZSP

Doradca zawodowy
mgr Urszula Saulewicz, tel. 533 327 616,
e-mail: u.saulewicz@mechaniak.edu.pl

Pedagog szkolny
mgr Iwona Jedwabnik, tel. 533 325 715,
e-mail: i.jedwabnik@mechaniak.edu.pl

Administratorzy  dziennika elektronicznego
mgr Orlando Habiński – e-mail:  o.habiński@mechaniak.edu.pl
mgr Andrzej Kobus – e-mail:  a.kobus@mechaniak.edu.pl

Administrator strony
mgr Alicja Czerniak – e-mail: a.czerniak@mechaniak.edu.pl

Administrator strony szkoły na Facebooku
mgr Sylwia Jarzębowicz-Sudujko – e-mail: sjs@mechaniak.edu.pl

Inspektor
Wiesław Kurach, tel. 533 327 517,
-e-mail:w.kurach@mechaniak.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych
mgr Małgorzata Jadczak – e-mail: iod@mechaniak.edu.pl

Biblioteka: mgr Jolanta Dowejko, tel. 533 328 920
– e-mail:  j.dowejko@mechaniak.edu

Specjalista ds. BHP: mgr Mirosław Kopytko
e-mail: m.kopytko@mechaniak.edu.pl

Kierownik internatu mgr Roman Godlewski, tel. 533 325 712,
-e-mail:  r.godlewski@mechaniak.edu.pl

Księgowość
mgr Daria Bandura, tel. 533 328 920

Kierownik stołówki
Bogumiła Bohaj, tel. 533 327 719

Hala sportowa, tel. 533 325 313

Pokój nauczycielski blok nr 15, tel. 533 327 514

Warsztaty szkolne, tel. 533 327 618

 

Adres szkoły

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach
ul. Limanowskiego 10
11- 200 Bartoszyce
tel.533 327 910
e-mail: sekretariat@mechaniak.edu.pl

 

Dane do faktury:

Nabywca:
Powiat Bartoszycki
ul. Grota Roweckiego 1
11-200 Bartoszyce
NIP 743-195-74-85

Odbiorca:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków
ul. Limanowskiego 10
11- 200 Bartoszyce