ZAKOCHANY MECHANIAK

14 lutego, w naszej szkole, nie zabrakło walentynkowych atrakcji, które przygotował dla wszystkich zakochanych (i nie tylko) Samorząd Uczniowski.
W tym dniu, Poczta Polska oddelegowała do Mechaniaka swoich dwóch najlepszych pracowników. Zmagali się oni z bardzo miłym i radosnym zadaniem – rozniesienia Walentynek do odpowiednich adresatów z różnych klas. Oczywiście, nie zabrakło także słodkich przesyłek, których odbiorcami byli Nauczyciele. W rolę listonoszy wcielili się Hubert i Bartek z kl. I TI/g. Serdeczne podziękowania za dobrze wykonaną robotę!
Na parterze „rozgościła się” walentynkowa fotobudka, w której każdy mógł dopasować sobie odpowiednią walentynkową stylizację. Nasze szkolne paparazzi (czyli Paulina i Michalina z kl. IV TI ) porywały wszystkich chętnych w szpony obiektywu. Stylistki-fashionistki (czyli Ania i Martyna z kl. II TH) pomogły dobrać walentynkowe gadżety.
Za wspólną, świetną zabawę dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom, a w szczególności walentynkowym parom, które chętnie nam zapozowały na walentynkowej ściance: Państwu Marcie i Andrzejowi Cichockim (LOVE STORY), Panom Marcinowi i Robertowi Kapturskim (BRAT&BRAT), miksowi taty i syna: Orlando i Kacprowi Habińskim (FATHER&SON), szkolnym parom bliźniaków: Natalce i Kamilce Mich (SIOSTRY WALENTYNKI) oraz Bartkowi i Hubertowi Działa (WALENTYNKOWI BRACIA), Oliwce i Michałowi (I LOVE YOU).
Pani Alinie Mikołajczyk (wraz z pomocnikami) dziękujemy za super dekoracje do ścianki walentynkowej.

Zobacz zdjęcia z Walentynkowej Fotobudki

Walentynkowa Poczta Walentynki w Mechaniaku

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.