SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU „PROMIENIŚCI”

14 lutego br. odbyło się podsumowujące zebranie Szkolnego Klubu Wolontariatu „Promieniści”, na którym m.in. podziękowaliśmy ustępującemu zarządowi: przewodniczącej – Laurze Bachanowicz, koordynatorkom – Kamili Mich oraz Natalii Mich, skarbnikowi – Agnieszce Ferdycz z klasy IV TH, podsumowaliśmy pracę i akcje, które odbyły się w I semestrze. Ponadto przeprowadzone zostało głosowanie, na którym wolontariusze dokonali wyboru nowego składu zarządu. Przewodniczącym został Jakub Głuszko z klasy II TMT, zastępcą – Paweł Skarul z klasy III TMT, skarbnikiem – Wiktoria Antosik z klasy II TH oraz Wiktor Leszczyński z klasy III TMT. Funkcję koordynatorów będą pełnić: Gabrysia Zacharenko z klasy I TPS, Mikołaj Paszko z klasy I TI, Wiktoria Rybak z klasy II TI.

Obecnie do klubu należy 74 wolontariuszy, dlatego też zaistniała potrzeba rozszerzenia składu zarządu. Przed nami kolejny semestr pracy, realizacji nowych zadań, wytyczania kolejnych celów. Dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy wspierają naszą działalność. Dziękuję jeszcze raz ustępującemu zarządowi, który włożył mnóstwo czasu, pracy, energii w działalność wolontariacką. Dziękuję, że zawsze byłyście w pełni zaangażowane i mogłam na Was liczyć. Nowemu zarządowi gratuluję, życzę kreatywnych pomysłów i owocnej pracy.
Elżbieta Klimus