Uroczyste wręczenie Certyfikatu

29.11.2012r. odbyła się konferencja z okazji 20-lecia realizacji projektu „Szkoła Promująca Zdrowie”.
W konferencji wzięli udział dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie wyróżnionych szkół oraz zaproszeni goście m.in. Warmińsko- Mazurski Kurator Oświaty pani Grażyna Przasnyska.
Konferencję prowadziła pani Anna Zdaniukiewicz – koordynator wojewódzki projektu SzPZ.
Podczas konferencji zaprezentowane zostały działania prowadzone w różnych typach szkół w ramach projektu SzPZ, a także zostały wręczone Certyfikaty SzPZ oraz Akty Przynależności do sieci szkól promujących zdrowie.
Certyfikat przyznany ZSP nr1 im Kresowiaków odebrała pani dyrektor Monika Bogdanowicz.
Uroczystość śpiewem uświetnił zespól muzyczno – wokalny z naszej szkoły w składzie:

Klaudia Kraus
Partycja Kopańko