Pierwszy sukces w nowym roku szkolnym

5 września 2019 r. w Klubie Wojskowym w Bartoszycach odbył się I Brygadowy Przegląd Piosenki Patriotycznej i Wojskowej z okazji 25-lecia istnienia 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej. Naszą szkołę reprezentowała Katarzyna Dedo z klasy III TPS. Kasia wykonała utwór „Miejcie nadzieję”. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali zaproszeni przez dowódcę do udziału w gali finałowej, która odbyła się następnego dnia na małej scenie Placu Bohaterów Westerplatte. Cała klasa dopingowała koleżankę. Kasia przepięknie zaśpiewała i zajęła II miejsce. Po koncercie wszyscy zostali na Pikniku Militarnym i korzystali z atrakcji przygotowanych przez służby mundurowe. Kasi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

L. Fit