Pożegnanie klas maturalnych

W piątek 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 9.00 uczniom klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Kresowiaków zabrzmiał „Ostatni dzwonek”. Abiturienci wraz z rodzicami, zaproszonymi gośćmi, dyrekcją, gronem pedagogicznym i kolegami z klas młodszych zebrali się w auli szkoły, aby otrzymać upragnione świadectwo ukończenia szkoły średniej. Dyrektor szkoły Monika Bogdanowicz oraz Starosta bartoszycki Jan Zbigniew Nadolny pogratulowali wszystkim absolwentom zdobytej wiedzy, umiejętności i cennych życiowych doświadczeń. Nie zabrakło również podziękowań skierowanych do Rodziców i wyróżnionych absolwentów. Pani Dyrektor wręczyła takie świadectwa Paulinie Wieliczko, Martynie Sokalskiej, Rafałowi Kozłowskiemu, Rafałowi Gulbickiemu oraz nagrody rzeczowe. Specjalną nagrodę dla najlepszego ucznia ufundowała Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa.

Ze szkołą pożegnali się sami maturzyści, kierując do dyrekcji, swoich nauczycieli, wychowawców i rodziców serdeczne podziękowania. Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Laura Bachanowicz oraz przedstawiciele klas trzecich technikum Józef Stocki, Beata Ostrowska oraz Paulina Owczarek w imieniu swoich kolegów ciepło i serdecznie pożegnali maturzystów, życząc im jak najlepszych wyników na maturze. Na pamiątkę każdy maturzysta otrzymał Tarczę Absolwenta, a maturzyści na pamiątkę swojego pobytu posadzili drzewka absolwenckie na terenie szkoły.

Tegoroczni maturzyści wiele dobrego wnieśli w życie ZSP nr 1, życzymy im więc połamania pióra na maturze i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu. Mamy nadzieję, że ,,Mechaniak” na długo pozostanie w ich wspomnieniach, i że te refleksje będą wyłącznie pozytywne.

Zobacz więcej zdjęć w albumie szkoły

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.