Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach  społecznych

Uczniowie z Naszej szkoły zajęli trzecie miejsce w województwie w konkursie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach  społecznych”.

W poniedziałek 16 marca odbył się II etap konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W tym dniu w konkursie wzięło udział 213 szkół z całej Polski. Celem konkursu jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów klas ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Organizatorem konkursu jest ZUS w Warszawie.

Zespół w składzie: Aleksandra Bachanowicz , Jacek Prokopczuk i Kamil Szwajkowski z klas II technikum, zajął trzecie miejsce w województwie warmińsko-mazurskim.

Uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru, zawierający 23 pytania oraz dodatkowo dwa pytania otwarte.

Gratulujemy .

Lilla Szewczyk