PROJEKT „UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ” W MECHANIAKU!!!

RUSZAMY JUŻ DZIŚ – 2 LISTOPADA 2022!!!!
CZYTAJ LUB SŁUCHAJ E-KSIĄŻKI CAŁKOWICIE ZA DARMO

PRZEZ CAŁY LISTOPAD!!!!

Upoluj swoją książkę

Z radością informujemy, że nasza szkoła została przyjęta do tegorocznego projektu ,,Upoluj swoją książkę” realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL!
Akcja rozpoczyna się 2 listopada i potrwa do 30 listopada.
Przez cały ten czas będziemy mogli czytać i słuchać za darmo książkowe bestsellery w formie audiobooków i e-booków.
JAK SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNYCH
E-BOOKów i AUDIOBOOKów?

Wystarczy:
1. Ściągnąć darmową aplikację WOBLINK (IOS/Android)
2. Zeskanować kod QR z plakatów, które znajdują się w bibliotece szkolnej, w budynku nr 10 na korytarzu przy sekretariacie)
3. Czytaj/słuchaj za darmo przez cały listopad!
Jeszcze w listopadzie osoby korzystające z akcji będą miały szansę na wspaniałe nagrody!
Mam wielką nadzieję, że akcja ,,Upoluj swoją książkę” będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli (którzy oczywiście też mogą wziąć w niej udział!).
Iwona Pieniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.